Altınordu’da kolej havası

Altınordu’da sol kanat oyuncusu Gurur Özcan ve stoper Yusuf Yalçın Arslan, yeni dönem çalışmaları hakkında kulübün resmi sitesinde açıklamalarda bulundu.

Spor Toto 1’inci Lig takımlarından Altınordu, yeni dönem hazırlıklarını İsmet Orhunbilge Tesislerinde yaptığı idmanla devam ediyor.

Antrenmanların ağır bir formda sürdüğünü lisana getiren Onur Özcan, “Sezona uygun hazırlanıyoruz. Şu anda hocalarımız bize yükleme yapıyorlar bunun yararını dönem başlayınca göreceğiz. Ekip içinde dayanılmaz ve hoş bir hava var” dedi.

“HERKESİN AMACI ŞAMPİYONLUK”

Ligde bir çok grubun gayesinin şampiyonluk olduğun tabir eden Erdem, “Bizim de gelecek yıl kuruluşumuzun 100’üncü yılı, biz de Harika Lig istiyoruz. Ekip olarak maç maç bakacağız. Kazandığımız yahut az kaybettiğimiz vakit üst sıralarda oluruz. Geçen yılın son 10 haftasında neler yapabileceğimizi herkese gösterdik” dedi.

YUSUF YALÇIN ARSLAN: GAYEMİZ MUHTEŞEM LİG

Yusuf Yalçın Arslan da yeni dönem çalışmaları hakkında şunları kaydetti: “Çalışmalarımız pek güzel gidiyor. Geçen yılın son 10 haftasında dayanılmaz bir performans ortaya koyduk. Bu dönem gayemizi Üstün Lig olarak belirledik. Çok güzel bir oyuncu gurubumuz var. Harika Lig’e yükselmek için elimizden geleni yapacağız.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.