Bethesda’dan yeni Xbox Series X oyunu ortaya çıktı

Bethesda stüdyosu Tango Gameworks’ten yeni Xbox Series X oyunu tanıtıldı. Microsoft’un Bethesda’yı satın almasının ardından bir çok önemli oyunun hakkına da sahip oldu. Bunlar arasında Fallout, The Elder Scrolls, DOOM, Wolfenstein, Dishonored, Prey, Starfield, Deathloop, Ghostwire Tokyo, Quake, The Evil Within ve Rage gibi gerçekten çok önemli yapımlar var. Xbox artık bu serilerin arkasındaki stüdyoların sahibi.

Bethesda’dan yeni Xbox Series X oyunu ortaya çıktı

Bu stüdyolardan biri The Evil Within ve Ghostwire Tokyo’dan sorumlu Tango Gameworks. Bu yapımlar ve patronu Shinji Mikami’nin Resident Evil’in yaratıcısı olduğu da bilinen bir gerçek. Ayrıca Tango Gameworks de bir korku stüdyosu olarak biliniyor. Mikami, artık bunun stüdyonun tek itibarı olmasını istemiyor. Bu amaçla stüdyo şu anda The Evil Within DLC’nin yönetmeni John Johanas altında korku içermeyen bir oyun üzerinde çalışıyor.

Bethesda'dan yeni Xbox Series X oyunu ortaya çıktı

Mikami, stüdyonun itibarı hakkında “Tango Gameworks’ün şu anda sahip olduğu imajı sonunda değiştirmeyi umuyorum. Şu anda hala sadece hayatta kalma korkularında uzmanlaşmış bir stüdyo olarak görülüyoruz. Hayranların bizi hayatta kalma korku oyunları geliştirmekle ünlü bir stüdyo olarak düşünmesi güzel. Daha geniş bir oyun yelpazesi yaratabilen bir stüdyo olabilmek için The Evil Within ve The Evil Within 2 için DLC’yi yöneten John Johanas, korkunun tam tersi olan tamamen yeni bir oyun üzerinde çalışıyor. Gerçekten iyi oyun, bu yüzden gözlerinizi dört açın.” diyor.

Açıklama henüz çok fazla bir bilgi içermese de, yakında çok daha fazla bilginin ortaya çıkabileceğini de gösteriyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.