Bruma ile daha süratli daha öfkeli

Jorge Jesus, süratli ve çalım atma özelliği olan bir kanat oyuncusu istedi, vatandaşını arayıp ikna etti. Sarı lacivertliler de işi hemencecik bitirdi. Eski Aslan, Kadıköy’ü coşturacak.

Transfer gündeminde pek çok farklı oyuncu bulunan Fenerbahçe, tüm Türkiye’yi aksiye yatırdı. Evvelki gece geç saatlerde Hollanda medyası, Bruma’nın sarı-lacivertlilerle temasta olduğu haberini geçti. Akabinde Fenerbahçe’den resmi açıklama geldi; eski Galatasaraylı Bruma, PSV’den bir yıllığına kiralanmıştı. Bu haber kamuoyunda şaşkınlık yaratsa da Jorge Jesus’un Portekizli yıldızı çok istediği ve transferde faal rol oynadığı ortaya çıktı.

YENİ SİSTEME UYACAK

Fenerbahçe’nin geçen sezonki maç manzaralarını izleyen ve tahlil eden Jesus ile grubu, her iki kanatta oynayabilen, hızlı ve çalım yeteneği olan bir ofansif oyuncu transfer edilmesini istedi. Deneyimli hoca, Türk futbolseverlerin Galatasaray’dan hatırladığı Bruma’nın ismini verdi. Jesus, 27 yaşındaki vatandaşını arayarak Fenerbahçe’ye gelmeye de ikna etti. Sarı-lacivertli idare de Hollanda kulübü PSV ile temasa geçerek kiralık olarak futbolcuyu renklerine kattı.

HENRİQUE DE BİTECEK

Fenerbahçe, Bruma transferine karşın bir kanat oyuncusu daha alacak. O isim de Bruno Henrique… Flamengo ile yapılan bonservis pazarlıklarında mutabakat noktasına gelindi. Birkaç gün içinde bu transferin de resmen açıklanması bekleniyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.