CHP Balıkesir mitingi için, İstanbul’dan otobüs kaldırdılar!

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) üçüncü “Milletin Sesi” Mitingi, bugün Balıkesir’de düzenlendi. CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Kuva-yi Ulusala Meydanı’nda toplananlara hitap etti.

Söz konusu tertibin taşıma bir miting olması ise CHP’li toplumsal medya platformlarının paylaşımlarıyla açığa çıktı.

İSTANBUL’DAN OTOBÜSE DOLUŞUP MİTİNG ALANINA GÖNDERİLDİLER

CHP’nin Sultangazi, Arnavutköy, Zeytinburnu, Ümraniye ve Maltepe oluşumlarınca toplumsal medya üzerinden servis edilen imajlarda otobüslere doluşturulan parti üyelerinin Balıkesir’e gönderildiği anlaşıldı.

BELEDİYENİN OTOBÜSLERİ CHP’NİN MİTİNGİNDE!

Görüntülerde Maltepe Belediyesi’ne ilişkin otobüslerin Balıkesir’deki miting için İstanbul’dan doldurulup getirildiği, araçların ön camlarında ‘görevli’ ibaresinin bulunduğu gözlemlendi.

Vatandaşın hizmetinde kullanması gereken otobüsleri partisinin mitingi için yollara döken Maltepe Belediye Lideri Ali Kılıç’a da reaksiyonlar gecikmedi.

MİTİNGE ADAM DOLDURMAK İÇİN MEGAFONLARLA PLAJA İNDİLER!

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun 24 Temmuz’da Balıkesir’de yapacağı miting öncesi Vilayet ve ilçe örgütleri, Kılıçdaroğlu’nun mitingine dinleyici toplayabilmek için ellerine aldıkları megafonlarla kıyı ve plajların yolunu tutmuştu.

Denizin ve güneşin tadını çıkararak dinlenen vatandaşlara, megafonla seslenen CHP Genel Lider Yardımcısı Ahmet Akın, CHP Balıkesir Milletvekilleri Ensar Aytekin ve Fikret Şahin, güneşlenen tatilcileri mitinge çağırmış, CHP’li heyete büyük reaksiyon yağmıştı.

TATİLCİLER RAHATSIZ OLUP REAKSİYON GÖSTERDİ

CHP’lilere reaksiyon gösteren kimi vatandaşlar, tatilde siyaset duymak istemediklerini lisana getirerek, yapılan anonslara son verilmesini istemişti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.