Deneyimli futbolcu Aşkın, tekrar Nazilli Belediyespor’da

Nazilli Belediyespor, 2022-2023 dönemi hazırlıkları çerçevesinde geçtiğimiz dönem Kırşehir Belediyespor’da 23 maçta forma giyen ve 4 gol atma başarısı gösteren 2015-2016 ile 2017-2018 dönemlerinde Nazilli Belediyespor formasını terleten stoper Nuh Aşkın ile tekrar muahede sağladı.

Nazilli’de gerçekleştirilen son görüşmeler sonrasında muahede sağlanan oyuncu Nuh Aşkın, Gazi Mustafa Kemal Atatürk spor kompleksinde düzenlenen merasim ile kendisini 2 yıllığına siyah beyaz renklere bağlayan mukaveleye imza attı. Dönem hazırlığı çerçevesinde transfer görüşmelerine sürat verildiğini söyleyen Nazilli Belediyespor İdare Heyeti Üyesi Kadir Kabak, “Nuh kardeşimizin tekrar bizimle olması memnunluk verici. Meskenine yuvasına tekrar beğenilen geldi. Formamız altında birçok muvaffakiyetler dileriz. Topluluğumuza güzel olsun” dedi.

‘ÖNEMLİ BİR CAMİA’

Transferin her iki taraf için de iyi olmasını dileyen Nuh Aşkın; “Daha evvel de gururla ve ihtimamla terlettiğim formayı tekrar giyecek olduğum için çok memnunum. Konutumda bildiğim, bizleri her vakit destekleyen taraftarlarımızla değerli bir toplulukta olacağım. Bu beni ayrıyeten motive edecek. Hepimize güzel olsun” tabirlerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.