Elton John belgeselinin nerede yayınlanacağı belirli oldu

Disney dünyaca ünlü isimlerin belgeselleriyle elde ettiği başarıyı devam ettirmek istiyor. Evvel Peter Jackson imzalı Beatles belgeseline mesken sahipliği yapan yayıncı artık de Elton John belgeselini ağırlayacak.

Efsanevi müzisyen Elton John’un hayatından kesit sunan belgesel Goodbye Yellow Brick Road, RJ Cutler ve David Furnish tarafından yönetiliyor. Furnish, Elton John’un eşi ve “Rocketman” sinemasının imalcisi, Cutler ise son “Billie Eilish: The World’s A Little Blurry” ve “The War Room”un ardındaki Akademi Mükafatı adayı belgeselci.

Elton John, 1994 imali “Aslan Kral”ın ikonik sinema müziğine kadar Disney’in ayrılmaz bir modülü. Bu nedenle onun hayatını Disney+’ın sunması bekleniliyordu.

Geçmiş ve geleceğin iç içe geçtiği belgeselde, Elton John’un 1970’ten 1975’e yükselirken birinci 5 yılı ile son canlı tipi ortasında gidip gelecek.

RJ Cutler son olarak Billie Eilish çalışmasıyla dikkat çekmişti. Cutler, anlatımda hayli samimi ve açıktı. Bu da 1970’lerin uyuşturucu ve seks sahnelerinin sansürsüz bir halde yansıyabileceğine işaret ediyor.

Şimdi belgeselin yayın tarihi hakkında bir açıklama yapılmadı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.