Ghostbusters: Spirits Unleashed duyuruldu

Bir çoğumuzun favorisi olan Hayalet Avcıları konuk olarak katıldıkları oyunların yanı sıra yeni oyunlarıyla da dönem dönem karşımıza çıkmaya devam ediyor. Daha önce Friday the 13th ve Predator: Hunting Grounds gibi oyunlara imza atan IllFonic firması, yine benzer türde dinamiklere sahip olan Ghostbusters: Spirits Unleashed oyununu duyurdu. Yapılan açıklamaya göre oyun PC dışında PS5, PS5, Xbox Series X / S ve Xbox One konsollarına çıkacak.

Ghostbusters: Spirits Unleashed duyuruldu

4 vs 1 şeklinde oynanacak olan Ghostbusters: Spirits Unleashed, Hayalet Avcıları serisinde gördüğümüz birçok dinamiği de karşımıza getirecek. Proton silahları, hayalet tuzakları ve hayaletleri izlediğimiz PKE ölçer gibi ekipmanlar ile birlikte farklı alanlarda hayalet avlamaya çalışacağız. Tabi bir oyuncu ana hayalet olurken diğer dört oyuncu ise onu avlamaya çalışacak. Slimer olarak etrafta diğer oyunculara tuzak kuracağımız oyunda ayrıca mini karşılaşmalara da yer verilecek.

Oyunun tek başınıza yapay zekaya karşı ya da diğer platformlardaki oyuncular ile cross-platform oynanabileceği de belirtilmiş. Aşağıdan ilk videosunu izleyebileceğiniz Ghostbusters: Spirits Unleashed, Ekim ayında piyasaya çıkacak.