Kanserle uğraş eden Billur Kalkavan: Her gün daha güzele gidiyorum

Akciğer kanseriyle gayret eden oyuncu Billur Kalkavan, 3. kemoterapiden sonra yaşadıklarını anlattı. Toplumsal medya hesabından hasta yatağından bir fotoğrafını paylaşan Kalkavan, “Sıkıntı yaşamadım, bulantım da yok. Hafif halsizlik var o kadar. Her gün daha düzgüne gidiyorum, keyfim yerinde” dedi.

Direktör Hamdi Alkan’ın geçen haftalarda Instagram hesabından yaptığı paylaşımla oyuncu Billur Kalkavan’ın kanserle çaba ettiği ortaya çıktı.

Kemoterapi görmeye başladığı için saçlarını kazıtan oyuncu, toplumsal medya hesabından sıhhat durumuyla ilgili bilgi verdi.

Hasta yatağından bir fotoğrafını yayınlayan Kalkavan, 3. kemoterapi sonrası yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

* Hastanede kalmamın sebebi burada yeterli bakılıyor olmam. Meskende zorlanıyoruz haliyle. Kilo aldım az da olsa. 3. kemoterapiden sonra hiç kahır çekmedim, bulantı falan yok, hafif halsizlik o kadar. Hayatımda hiç bu kadar tembellik yapmamıştım âlâ geldi valla.

* Her gün daha güzele gidiyorum, keyfim yerinde, ilginize alakanıza tekrar teşekkürler iyileşmemdeki en büyük etken zira. Herkesi seviyorum, hiç bir şeye kızmıyorum, kabulde ve akıştayım. Böylesi daha kolaymış.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.