Neden Tüm Gözler Bu Hafta SHIB ve Ripple Fiyatında?

Shiba Inu fiyatı, geçen haftaki yükseliş ticaret kurulumlarını doğruluyor. Yatırımcıların, aşağıda belirtilen nedenlerden dolayı daha ılımlı bir yaklaşım benimsemesinde fayda var. Bununla birlikte, XRP fiyatı, büyük sermayeli yatırımcıların yatırımlarını tasfiye etmeyi düşünebileceğini gösteriyor. Anahtar seviyeler ortaya çıktı. Bahsi geçen gelişmeler nedeniyle tüm gözler bu hafta SHIB ve Ripple fiyatında.

Shiba Inu (SHIB) bir günde %35 arttı

Shiba Inu fiyatı son zamanlarda sadece bir günde %35 gibi etkileyici bir değer kazandı. Yaz boyunca, SHIB fiyat görünümü, 0.00001400 ile 0.00001550 dolar alanındaki hedeflerle kısa vadeli bir yükseliş duruşundaydı. Geçen haftanın yükseliş tezinde, ticaret kurulumunu riske atmak için 2,7-1’lik bir ödül tahmini çıktı. Geçen haftanın yükseliş tahminine göre, 0,00001300 dolara doğru volatil bir artış ortaya çıkabilirdi. Bu, daha yüksek hedefler için önemli bir katalizör görevi görecekti. Bununla birlikte, yükseliş tezinin geçersizliği 0,00001150 dolarda yer alıyordu. Ancak tahminci, Shiba Inu günlük grafiğinde düşüş eğilimi tespit etti.

Bunun ardından, kârlı ticareti takip etmeyi ve daha yüksek hedefler hedeflemeye devam etmeyi öneren bir güncelleme yayınlandı. “Yine de 0,00001400 dolarlık hedef bölge, silahların ulaşabileceği mesafe içinde” dedi. Ona göre hedef aşılırsa, tüccarlar kârı gerçekleştirmeyi düşünmek isteyebilirdi. Çünkü düşüş sapmaları olaydan sonra tasfiyelere yol açma eğilimindedir. Son olarak analist, Shiba’nın yükseliş trendindeki zayıflığın erken belirtilerinin 0.00001217 doların altında bir kırılma olacağını söyledi.

SHIB için sırada ne var?

Shiba Inu fiyatı şu anda 0.00001564 dolardan işlem görüyor. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere meme coin, geçen haftanın tezine rağmen yükselmeyi başardı. Ancak, önümüzdeki günlerde daha az agresif olmayı düşünmek en iyisi gibi duruyor. SHIB, önceki orta vadeli görünümlerin tahmin ediyor. Ayrıca, 0,00001700 dolar civarındaki likidite seviyelerine doğru uzanıyor. Bu nedenle, daha yukarıdaki seviyelere çıkması mümkün. Sonuç olarak bu tez, hafta boyunca daha fazla kanıt ortaya çıkana kadar tarafsız kalmayı sürdürecektir.

Ripple fiyatı ara vermeye hazırlanıyor

Ripple fiyatı, zincir üstü analiz sinyalleriyle gösterilmeye devam ediyor. Önceki XRP görünümü, günlük aktif cüzdanlarda önemli bir artış ortaya koydu. Pazartesi günü bir uzman, zincirleme analizi son dakika haberiyle karıştırdı. Makaleye göre, borsalara yaklaşık 300 milyon token aktarımı gerçekleşti. Kripto veri izleyicisi Whale Alert, ağdaki ani hareketler hakkında daha fazla bilgi ile Twitter’a gitti. Görünüşe göre, son işlemlerin 50 milyonu doğrudan XRP’ye bağlandı ve bilinmeyen bir cüzdana aktarıldı.

XRP fiyatı, geçen haftanın en yüksek seviyesi olan 0.39 doların hemen altındaki 0.37 dolarda işlem görüyor. Tarihsel olarak kripto para birimleri, yukarıdaki işlemler gerçekleştikten sonra genellikle önemli bir satışa tanık olur. XRP tokenlerinin aktif cüzdanlara büyük miktarda aktarılması, bir topçunun atışa hazırlanmasıyla benzerdir. Altcoin’in şu anki zamanda ve fiyatta satmaya önemli bir ilgi var gibi duruyor. 

XRP fiyatı nereye gidecek?

XRP fiyatı, Göreceli Güç Endeksi’ndeki son işlem seviyeleri arasında hafif düşüş farklılıkları gösteriyor. Fiyatların her zaman yükselme olasılığı var. Ancak okuyucularımızın güvenliği için XRP ile uğraşırken ayı yanlısı bir strateji benimsemek en iyisidir. 0,35 doların altındaki bir ihlal, XRP fiyatını %35’lik bir düşüşle 0,24 dolara geri götürme potansiyeli taşıyor. Bununla birlikte, 0,48 doların üzerindeki bir ihlal, düşüş eğilimini geçersiz kılacaktır. Ardından, mevcut Ripple fiyatından %100’e varan bir artışın önünü açacak ve kısa vadede 0,75 doları hedefleyen yükseliş dalgasına neden olacaktır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.