Sokakta yarı çıplak hırsız kovalayan vatandaş amacına ulaştı! O anlar saniye saniye kameralarda

Esenyurt‘ta yolda yarı çıplak şekilde koşan vatandaşı görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Herkes ne olup bittiğini merak ederken, kısa sürede bu telaşın hırsız kaynaklı olduğu anlaşıldı. Azimli vatandaş, yarı çıplak kovaladığı hırsızı yakalamayı başardı.

ARACIN BAGAJINI TORNAVİDA İLE AÇTI

Perşembe sabah saatlerinde Esenyurt Yunus Emre Mahallesi’nde Kar maskeli bir şüpheli, sokakta park halinde bulunan hafif ticari aracın bagajını tornavida ile açtı. Araçta bulunan tamir malzemelerini aldı. Bu sırada evinde uyuyan Emir Kurt Toprak, aracın alarm sesini duyup uyandı. Güvenlik kamerasından aracın başındaki hırsızı gören Toprak, yarı çıplak halde dışarı çıkıp hırsızı kovalamaya başladı. 200 metre ileride yakalanan hırsız, malzemeleri bırakıp kaçtı. Malzemeleri geri alan Toprak, yarı çıplak olduğu için geri dönmek zorunda kaldı. Yaşananlar ise apartmanın güvenlik kamerasına yansıdı.

“ALARM ÇALINCA HEMEN KOŞTUM”

Yaşananları anlatan Emir Kurt Toprak, “Ben sabah evdeydim. Kar maskeli birinin sokakta dolaştığını gördüm. Kamera olduğu için kar maskesi takmış. Amcamın arabası sokaktaydı. Elektrik tamirci kendisi, aracın içinde elektrikli matkap gibi pahalı malzemeler vardı. Arabayı tornavida ile 15 saniyede açıyor. Arabadaki ağır malzemelerin hepsini indiriyor. Kapıyı kapatıyor, o sırada alarm çalmaya başladı. Ben de kameraya baktım. Kar maskeli birini gördüm. Bende şortla çıktım. İleride yakaladım. Kadınların cama çıktığını görünce geri döndüm. Yarı çıplak halde çıktım” dedi.

Son dakika haberleri | Esenyurt'ta hırsızı yarı çıplak kovalayıp, yakaladı; o anlar kamerada

Son dakika haberleri | Esenyurt'ta hırsızı yarı çıplak kovalayıp, yakaladı; o anlar kamerada

Son dakika haberleri | Esenyurt'ta hırsızı yarı çıplak kovalayıp, yakaladı; o anlar kamerada

Sokakta yarı çıplak çıplak hırsız kovalayan vatandaş amacına ulaştı! O anlar saniye saniye kameralarda

Sokakta yarı çıplak hırsız kovalayan vatandaş amacına ulaştı! O anlar saniye saniye kameralardaDemirören Haber Ajansı – Son Dakika Haberleri ESENYURT'TA HIRSIZI YARI ÇIPLAK KOVALAYIP, YAKALADI; O ANLAR KAMERADA

ESENYURT’TA HIRSIZI YARI ÇIPLAK KOVALAYIP, YAKALADI; O ANLAR KAMERADA

/beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.