Tom Cruise Marvel evrenine katılıyor

Tom Cruise Marvel evrenine katılıyor olabilir. Gittikçe genişleyen Marvel Sinematik Evreni’nin  pek çok ünlü aktöre oynama imkanı sağladığı bir gerçek. Tom Cruise’un Marvel sinematik evrenine katılarak Iron Man rolünü üstleneceği aslında bir süredir gündemdeki bir söylentiydi. Geçtiğimiz aylarda özeti yayınlanan Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminde alternatif bir gerçeklikteki Iron Man’in görülmesi bekleniyor.

Tom Cruise Marvel evreninde Superior Iron Man’i canlandırabilir

Marvel evrenine katılma ihtimali olan Cruise’un Marvel evreninde hangi karakter canlandıracağı henüz belli değil. Tom Cruise’un alternatif Tony Stark versiyonlarından Superior Iron Man’i canlandırabileceği iddia ediliyor. Iron Man’in kötücül versiyonu olan Superior Iron Man’in, Illuminati grubunun üyesi olarak karşımıza çıkabileceği ifade ediliyor.
Tom Cruise Marvel evreniCruise’un Superior Iron Man rolünü alması durumunda, Doctor Strange 2’den sonra gelecek projelerde de yer alabileceği belirtiliyor.  Ayrıca Tom Cruise’un gelecekteki Marvel filmlerinde Iron Man rolünü üstlenmesi ilginç bir detayı da ortaya çıkarıyor. Marvel Sinematik Evreni fikri henüz planlanma aşamasındayken, Tom Cruise’a Iron Man’i oynaması için teklif götürüldüğü ancak Cruise’un senaryoyu beğenmeyerek teklifi geri çevirdiği iddia ediliyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.