Torunuyla Mahkemelik Olan İbrahim Tatlıses’ten Şok İddia: ”Akli Melekeleri Yerinde Değil, Vasi Atansın”

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, son günlerde gündemden düşmeyen isimlerden biri. Geçtiğimiz haftalarda oğlu Ahmet Tatlıses’in oğlu Mert Tatlıses’e dava açmıştı. Torunuyla mahkemelik olan ünlü isim, Söylemezsem Olmaz programına katıldı. Programda hem oğlu hem de torunuyla ilgili bomba iddialarda bulundu.

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, hem özel hayatı hem de yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen isimlerden biri.

Oğlu Ahmet Tatlıses ile aralarında sular durulmayan ünlü isim, geçtiğimiz haftalarda torunu Mert Tatlıses’le mahkemelik oldu.

Sanatçı, Ahmet Tatlıses’in oğlu Mert Tatlıses’in Sarıyer Oyak Sitesi’nde bulunan dairesini 5 yıldır izin kullandığını iddia ederek dava açmıştı.

Davanın ilk duruşmasında mahkeme haksız işgal bedelinin hesaplanması için dairede keşif yapılmasına karar vermişti.

Söylemezsem Olmaz programına katılan İbrahim Tatlıses, oğlu ve torunuyla ilgili şok edici iddialarda bulundu.

Tatlıses, oğlu Ahmet Tatlıses’in ‘Akli melekeleri yerinde değil, vasi atansın’ diyerek mahkemeye başvurduğunu açıkladı.

Oğlunun açtığı dava üzerine akli dengesinin yerinde olduğunu kanıtlamak için çeşitli kurumlara başvurduğunu ve Ege Üniversitesi’nden sağlık raporu aldığını belirtti.

Sanatçı ‘Ben evladıma bu raporu vermekten üzüntü duyduğum için, onların beni deli olarak görmesini hazmedemediğim için o evde kalmalarını istemiyorum. Daha doğrusu evladım da değil, evladımın evladı. Ben bütün çocuklarıma bakıyorum. Bütün çocuklarıma ev veriyorum, giderlerini karşılıyorum. O da kendi evladınınkini karşılasın o zaman ben deliysem. Ben oradaki kirayı bahşiş veriyorum normalde. Benim gibi baba, benim gibi dede bulamazlar.’ diyerek oğluna tepki gösterdi.

Bu iddiaların ardından Ahmet Tatlıses ve oğlu Mert Tatlıses herhangi bir açıklamada bulunmadı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*