Kayyum yönetiyordu kafalar karıştı… Dilan Polat yeni şube açtı

Kara para aklama suçundan cezaevinde bulunan Dilan Polat, iddiaların merkezinde bulunan şubelerine yenisini ekliyor. Dilan Polat’ın yeni güzellik merkezinin İstanbul Kağıthane’de açıldı. Açılışta kutlamalar yapıldı. Kayyum atanan şirketlerinin bünyesinde yeni şube açılması kafaları karıştırdı.

Sosyal medya fenomenlerinden Engin Polat ve eşi Dilan Polat kara para aklama suçundan cezaevinde bulunuyor. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok ilinde sayısız şubesi olan Dilan Polat Güzellik Merkezleri aynı zamanda kara para aklama iddialarında merkezinde bulunuyor.

Dilan Polat’ın güzellik merkezleri kara para aklama suçlamalarına rağmen faal olarak hala çalışıyor. Öyle ki tüm bu tartışmalara bahis güzellik merkezinin yeni şubesinin İstanbul Kağıthane’de açılacağı Dilan Polat’ın yedek sosyal medya hesabından duyuruldu.

“AİLECEK AÇILIŞA GİDİYORUZ”

‘Ailecek açılışa gidiyoruz’ notuyla Dilan Polat Yedek hesabında paylaşılan karede Dilan Polat’ın kayınvalidesi Şükran Polat, Engin Polat’ın kız kardeşi Kübra ve Engin Polat’ın erkek kardeşinin nişanlısı Hazal Erdoğan’ın yanı sıra çiftin avukatı Hüseyin Kaya da yer aldı.

Sözcü’den Meral Danyıldız, bu açılan yeni şubenin Dilan Polat’ın ‘Enerjcii’ şarkıyısyla kutlamalar açıldığı anları kaydetti. Kayyum atanan Polat ailesinin şirketlerinin bünyesinde yeni bir şubenin açılması kafaları karıştırdı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*